ANINDA PERDE

Taç Paradou Tül Perde Ekru ( Max Yükseklik : 280 cm )

656,00 TL
TL/mt


Stilini yansıtan perdeyi sadece 3 adımda tasarlayabilirsin.

ÜRÜN KODU : 1000037784

Kullanım Kılavuzu TAÇ Polyester 290 Krem EKRU %100 POLYESTER

Perde Bilgilerinizi Girin, Fiyat Öğrenin!

Perde pileni seç, ölçüleri gir ve perdene yakışacağını düşündüğün astarı işaretle. İşte bu kadar kolay. Bu adımlardan sonra perdenin ne kadar tutacağını ekranda görebilecek ve siparişini onayladığın takdirde perden bir hafta içinde evinde.

  • Kanun Pile: Özellikle raportlu, desen takibi olan tül ve fon perdelerde desen takibi yapılması için kullanılan en uygun pile çeşididir. Desenli tül ya da fon perdelerde kullanılabilir.
  • Boru Pile: Bantlı, geniş çizgili tüllerde çizgiler aşağı doğru inerken boru pile de çizgilerde dönme yapacağı için bu tür pilelerin, desenli kumaşlarda ve organze gibi uçuşan tüller için kullanılması önerilir.
  • Su Dalgası Pile: Birbirine tek yöne doğru takip eden az büzgülü perdelerde kullanımı tercih edilir. Ebeveyn odalardaki kapanır fon perde modeli tercihlerinde yatık pile tercih edilebilir.
  • Yatık Pile: Birbirine tek yöne doğru takip eden az büzgülü perdelerde kullanımı tercih edilir. Ebeveyn odalardaki kapanır fon perde modeli tercihlerinde yatık pile tercih edilebilir.
  • Amerikan Pile: Esnek, sarkan Grek gibi tüller haricinde her türlü kumaşlarda kullanılabilir. Klasik dizayn edilmiş mekanlarda en çok tercih edilen pile modelidir.
  PERDE ÖlÇÜSÜ NASIl ALINIR?
  min 50 cm
  min 50 cm

  Ölçünüzü santimetre (cm) cinsinden tek kanat için girmenizi rica ederiz.

   • ASTAR İÇİN RENK SEÇ
Unutma! Bu perde sana özel dikileceği ve iadesi mümkün olmayacağı için ölçüleri kontrol etmen çok önemli.